ROTTING CHRIST sa vracajú do Bratislavy! Pred nimi zahrajú BUCOVINA a GALADRIEL.

sk_flag
Náš webový magazín GutterSociety.com oslávi v marci tretie výročie svojej existencie a pri tejto príležitosti sme sa rozhodli zorganizovať koncert metalových skupín tvrdšieho zamerania.
Hlavnou hviezdou večera budú grécki temní páni ROTTING CHRIST, ktorých ste mali možnosť u nás zhliadnuť minulé leto na festivale Gothoom Open Air. Skupina v roku 2016 vydala zatiaľ svoj posledný radový album „Rituals“ a aj na ňom potvrdili svoju líderskú pozíciu v rámci dark či black metalovej scény v Európe. Tú vytrvalo a usilovne buduje už takmer tridsať rokov. Koncertné vystúpenia ROTTING CHRIST sa v posledných rokoch vypracovali k dokonalému zážitku a ich klubové koncerty sú intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým. ROTTING CHRIST sú proste v súčasnosti vo vrcholnej forme, čo potvrdzujú reakcie nadšených fanúšikov z celého sveta.

Ďalšou kapelou večera budú rumunskí pohanskí folkmetalisti BUCOVINA. Vo svojej krajine patria medzi top akty na metalovej scéne a sú zárukou preplnených klubov! Postupne získavajú veľkú priazeň i za hranicami (nedávno sa vrátili z úspešného juhoamerického turné a majú za sebou aj mnohé koncerty v západnej Európe). Majú na svojom konte štyri albumy a aktuálne pracujú na ďalšej novinke. Na Slovensku vystúpia vôbec prvý krát a úprimne vám ich vystúpenie odporúčame. Nebudete banovať!

Celý večer otvorí domáca bratislavská kapela GALADRIEL, ktorá sa na scéne pohybuje tiež už vyše dvadsať rokov. Ich dark / doom metal už mnohí z vás zaregistrovali. Koncom roka 2016 vychádza ich posledné EP „Lost In The Ryhope Wood“ konečne aj na CD (pôvodné vydanie z roku 2015 bolo výhradne na vinyle).
Pozývame vás na skvelý večer plný temnejšej muziky do Randal klubu v Bratislave. Koncert sa uskutoční v nedeľu 19.3.2017! Vidíme sa na mieste priatelia.

Facebook event
Lístky na PREDPREDAJ.SK

-Dodo Datel-

About Dodo Datel

View all Posts

ROCK HARD SK/CZ magazine cooperator, PARAT magazine cooperator, vocalist and bass player of dark metal band GALADRIEL